2017 Bayan Tesettür Etek Modelleri

2017 Bayan Tesettür Etek Modelleri
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 915 kez okundu.

2017 BAYAN TESETTÜR ETEK MODELLERİ

Tesettür modası ülkemizde yavaş yavaş yerleşmeye başladı. Sizleri hiç bekletmeden 2017 tesettür etek modelleri nasıl olacak hemen bilgilendirelim.

2017 ‘ nin en trend etek modelleri nedir diye soracak olursanız hiç şüphesiz Mevlana etekler bu senede baş köşede yerini kaptılar . Yine bu eteklerin  bir çok formda olanı ile karşılaşmak mümkün . Önemli olan biz hanımların vücut tipimize göre en çok yakışanını bulup en güzel kombini yapmasıdır. Kapalı hanımların asil görüntüsünün en şık kısmını oluşturan bu etek biraz da boyundan şikayetçi olan minyon hanımlar için kurtarıcı niteliğinde çünkü  belden oturduğu için boyu uzun gösteren bir yapısı var. Birçok kumaş formuna rastlamak mümkün ama bu yaz tiril tiril içten astarlı kalın şifonlarla göreceğiz. Ayrıca kot kumaşlar içinde salopet tarzında görmemiz mümkün. Kotun içerisine beyaz gömleklerle çok güzel bir hava yaratmak mümkün. Ayakkabı tercihinde ise sandaletlerle çok güzel bir uyum yaratabilir.

Bir diğer model ise çan etek dediğimiz modeller. Birçok basenli hanıma gitmese de ince uzun bir fiziğiniz varsa çok güzel kombinleyebilirsiniz. Ayrıca normal olarak da kullanılan kışında sıklıkla rastladığımız pileli etekler bu yaz da penye formlarıyla bizlerle . Spor tarzda ve klasik tarzda kullanılan bu model şık duruşu ve güzel görüntüsü ile hoş ve alımlı gösteriyor . Şifon olanları da mevcut olmakla birlikte ağır görüntüsü bakımından daha çok düğün gibi özel toplantılarda tercih edilebilir. Şifon kumaşlarda ise zümrüt yeşili ve gri uyumu davetlerde şık bir uyum yaratabilir. Simli kumaşlarında kullanıldığı pileli eteklerde her zevke ve her bütçeye uygun modeller bulunmakta.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2