2017 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

2017 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri ortalamaya göre daha uzun boylu ve ince yapılı genç kızlar için ideal abiye kıyafetler arasında yer alıyor. İçerisinde bulunduğumuz seneye damga vurması beklenen nişanlık modellerinde kullanılan sırt dekolteleri kişiye özel şekilde ayarlanabiliyor.
Bazı modellerde, açıkta bırakılan sırt kısmı tülden kumaşla, bazı modellerde ise dantelle kaplanabiliyor. Her iki türde de sırt detayının görünmesi gerekiyor. Bazı butikler, kişilerin çizimlerine göre tasarım üretiyorlar. Bu özel günde en yeni moda kıyafetlerden giymek ve herkesin beğenisini kazanmak istiyorsanız, sırtında dekolte olan modeller arasından en çok beğendiğinizi satın almanız gerekiyor.

İstenilen Detay Eklenebiliyor
Kişiye özel tasarım yapan bir butikle çalışıldığında hayallerinizin gerçekleşmesi mümkün oluyor. Hayalinizdeki nişan kıyafetini çizdiğinizde ya da çalışanlara anlattığınızda, model dikilip size teslim ediliyor. 2017 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri nişan kıyafetlerinin sırtına çeşitli düğmeler, çapraz kurdeleler, çeşitli figürler, işlemeler ya da parıltılı kumaşlar eklenebiliyor. Böylece, dekolte dikkat çekici bir hale getirilmiş oluyor. İstenen renk ve desende hazırlanan nişan kıyafetlerinde bulunan dekolteler, kıyafetin kumaşına, rengine ve desenine uygun şekilde tasarlanıyor.
Başka Dekolte Kullanılmıyor 2017 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri tasarlanırken dikkat çeken bölgenin sırt olması planlandığı için, başka bir bölgede dekolte oluşturulmuyor. Düşük omuzlu kıyafetlerde iki yandan gelerek arkadan birleşen kumaşlar sırt bölgesini vadi şeklinde açıkta bırakıyor. Sırtın üst kısmında açılacak pencere yoluyla da dekolte oluşturulabiliyor. Pencerenin genişliği kullanıcının isteğine göre ayarlanabiliyor. Sırtını ön plana çıkartmak isteyen kadınlar, bu modeller arasından zevklerine uyan bir modeli bulmakta zorlanmıyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2