2017 Nişanlık Elbise Modelleri

2017 Nişanlık Elbise Modelleri

Nişan elbiseleri gelin adaylarının evliliğe adım attıkları nişan töreni için özel olarak giydikleri kıyafetlerdir. Bu özel günde bayanların zevkine hitap eden çok çeşitli nişanlık elbise modelleri bulunuyor. Ancak zaman içerisinde tüm kıyafetlerde olduğu gibi nişanlık elbiselerde de yeni trendler, yeni model ve detaylar öne çıkıyor. 2017 Nişanlık elbise modelleri arasında hemen hemen bütün gelin adaylarının zevkine hitap edebilecek modeller bulunuyor. Bunun sebebi ise 2017 nişan elbiselerinde hem sadelik isteyen hanımlar için hem de gösterişten hoşlanan hanımlar için çok çeşitli modellerin var olması.

2017 Nişan Elbiseleri Trend Modeller

2017 Nişanlık elbise modelleri arasında ilk olarak sade modeller dikkatleri çekiyor. Daha düz ya da asimetrik kesimlerin yer aldığı modellerin yanında aşağıya doğru genişleyen elbise modelleri 2017 nişan kıyafetleri arasında yerini alıyor. Özellikle pembe, kırmızı ve mürdüm renklerinin hakim olduğu bu modeller sadeliği tercih eden hanımlar için vitrinlerdeki yerini alıyor. Bu yılın trend modellerinden bir diğerini ise son derece gösterişli nişan kıyafetleri oluşturuyor. Daha göze çarpan modelleri tercih eden hanımlar için özellikle dantel detaylı kıyafetler oldukça öne çıkıyor. Dantelin naif ya da daha abartılı olarak kullanıldığı çok çeşitli modeller mevcut bulunuyor.

2017 Nişan Elbiseleri Taşlı Modeller

Bu yılın en gözde nişan kıyafetleri işe taş işlemeli birbirinden güzel elbiselerden oluşuyor. Uzun ya da kısa bütün modellerin tarzına göre kullanılan çok çeşitli parlak taşlı motifler 2017 nişanlık elbise modelleri arasında yerini alıyor. Bu özel nişan gününü şıklığa ve gösterişe ayıran tüm hanımlar taşlı modellerin güzelliğinden kendini alamıyor. Hemen hemen tüm renkler üzerine uygulanabilen taşlı motifler, özellikle koyu renkli nişan elbiseleri üzerinde ise çok daha güzel görünüyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2