2017 Rugan Çizme Modelleri

2017 Rugan Çizme Modelleri

 

Yaklaşan kış günleri için yeni çizme modelleri vitrinleri doldurmaya başladı. Soğuk havalarda ayakları sıcak tutmak için, yağmurdan, kardan korunmak için çizme modellerinden seçenekler bulmak mümkündür. Çeşitli malzemelerden tasarlanıp üretilen çizmeler mevcuttur. Hakiki deri çizmeler, nubuk, süet çizmeler ve rugan çizmeler dolaplarınızda yerini alsınlar artık.

 

2017 rugan çizme modelleri değişik renk ve modellerde tasarlanmıştır. Herkesin zevkine hitap edebilen seçenekler vardır, şıklığı tercih edenler için yüksek topuklu, zarif ve klasik modeller ve siyah, bordo, kahve, antrasit gibi renk çeşitleri ile bayanların ayaklarını süslemeye devam ediyor. Rahatlığı ön palnada tutanlar için düz kaymaz özel tabanlarla tasarlanmış, günlük kullanıma uygun, son derece rahat modellerde vardır. Çizmelerin uzunlukları farklı boylarda olabilir, uzun isteyenler için diz boyunda veya daha yukarıda olanlar, daha kısa tercih edenler için diz altı veya biraz daha kısa boylarda olan çizmeler mevcuttur.

 

Hem şık hem rahat modelleri giymeyi tercih edenler için kalın topuklu veya dolgu topuk çizme modelleri sunulmuştur. Dolgu topuk yüksek topuklu olup son derece rahat bir tasarımdır, özellikle kısa boylu bayanların tercih ettiği bu model boyu uzun gösterir ve rahat yürüme sağlar. Rahatlığı dolayısıyla en çok satışı olan modeldir. Renk olarak geniş bir renk yelpazesine sahip olan rugan çizme modelleri her zevke, her bütçeye hitap edebilecek bir kapasiteye sahiptir.

 

Çizmeler kış aylarında ve özellikle de soğuk, karlı, yağışlı geçen bölgelerde daha çok tercih edilmektedir. Çizmelerin iç kısımları özel olarak ayakları sıcak tutacak malzemeler ile kaplanmış olup, hem yağmur geçirmeyen hem de sıcak tutan bir özellik kazanmış olur. Parlak rugan rengi ise giydiğinizde ayağınızda gayet şık durur ve kıyafetlerinizle birbirini tamamlamış olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2