2017 Babet Modelleri

2017 Babet Modelleri
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

2017 Babet Modelleri

 

Babet ayakkabılar günlük kullanım için ideal ayakkabı çeşitleri arasında yer almaktadır. Tüm gün ayakların rahat etmesi için oldukça doğru bir tercih olacaktır. 2017 babet modelleri yazlık ve kışlık olmak üzere tasarlanmıştır. Yazlık babetler daha çok ayakların hava alacağı şekilde tasarlanırken kışlık babetler su geçirmez ve kaydırmaz özellikli kauçuk malzemeden üretilmektedir. Babetler sadece bayanlara has bir ayakkabı çeşidi olmaktan çıkarak spor giyinen erkeklerin de dolaplarında yer verdiği ayakkabı modelleri arasına girmiştir.

 

Erkeklerin tercihi genellikle kısa, boru paça kot ya da keten pantolonlar ile beraber kullanımdan yanadır. Hem rahat hem de şık gösteren babetleri bayanlar kot ya da kumaş pantolon altına rahatlıkla tercih edebilirler. Genellikle siyah ve beyaz ağırlıklı olarak tercih edilirken yaz mevsimlerinde daha çok baharın cıvıltılı renklerinden esinlenilerek maviler, yeşiller ve pembeler kullanılmaktadır. Mevsimlik babetler olmakla beraber yaz ve kışa uygun tasarlanmış babetler de en çok tercih edilen babetler arasındadır. Gün içerisinde vücudun tüm ağırlığını ayakların taşıdığı düşünülürse en rahat ve kullanışlı olan babetler, favori ayakkabılar arasında yer almaktadır.

 

2017 Babet Modası

Leopar desenli babetler geçtiğimiz yılın en tutulan desenli babet modelleri arasında yer alırken bu yıl da en çok tercih edilen modeller arasındadır. Rahat kullanımından dolayı her kıyafetin altına kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Biraz daha sadelikten hoşlanan bayanlar içinse daha sade tonlar ve desensiz ürünler bulunmaktadır. Siyah ve beyaz babetler sade babet modasının en güzel örnekleri arasındadır. Yine şık giyimi ifade eden 2017 babet modelleri arasında sivri burun babetler yer almaktadır. Davet yemeklerinde ya da katılacağınız bir toplantıda kumaş pantolon altına oldukça harika bir seçim olacaktır. Yine şık giyinmeyi sevenler için transparan babetler ön plana çıkartılmıştır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2