2017 Trend Halka Küpe Modelleri

2017 Halka Küpe Modelleri

Aksesuarlar ve takılar bayanlar için bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak kullanılmakta ve oldukça çok tercih edilmektedir. Takı olarak kullanılan ürünler bir hayli fazla olup; kolye, küpe, yüzük, bilezik, bileklik, künyeleri takılar arasında sayabiliriz. Ancak sadeliği tercih edenler için küpeler önemli bir seçimdir. Halka küpe kullanımı 1980 senesinden bu yana özellikle genç kızlar arasında oldukça yaygındır. Halka küpeler daha çok yaz aylarında kullanılmaktadır. Halka küpe çoğu bayan tarafından tercih edilse de bazıları için negatif görülebilir. Herkesin zevki ve tercihi farklıdır öyle değil mi?

2017 halka küpe modelleri arasında çok farklı tasarımlar dikkat çekmektedir. Renkli, püsküllü, alyans şeklinde, örümcek ağı görünümlü, taşlı, içi dolu halka küpelerin yanında örgü şeklinde halka küpeler ve çizgi desenli halka küpeler de bu tasarımlar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu sezonda halka küpeler farklı renklerde kullanılmaktadır. Yani bir kulağınızda kırmızı halka küpe varken diğerinde mavi halka küpe olabilir. Biraz çılgıncadır. Halka küpe kullanmak şık görünmemize yardımcı olsa da kulağımıza zarar verecek derecede ağır ve büyük olmamalıdır. Bu ayrıntıya çok dikkat etmeliyiz. Bu konu oldukça önemlidir ve es geçilemez. Söz konusu sağlık olunca moda da güzellik de ikinci planda yer almalıdır.

Eğer halka küpeyi tarzınıza uygun buluyorsanız ve seviyorsanız çeşit çeşit halka küpe modellerinden birini tercih edebilirsiniz. O kadar çok model var ki bu seçimi yaparken aorlanabilirsiniz. Ancak yüz şeklinize ve giydiğiniz kıyafete yakışmayan büyüklükte ya da renkte halka küpe takmak sizi çekici göstermek yerine komik gösterebilir. Çünkü halka küpeler uygun kıyafetle kullanıldığı zaman oldukça şık görünmenize yardımcı olur. Bir de eğer halka küpe kullanmaktan vazgeçemiyorsanız sağlığınıza zarar verecek büyüklükte ve ağır halka küpeleri tercih etmekten kaçınmalısınız. Moda uğruna ya da ne bileyim güzellik uğruna sağlımızı tehlikeye atmamalıyız. Çünkü sağlığımız her şeyden önemlidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2