Bayan Etek Modelleri 2018

Bayan Etek Modelleri 2018
20 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 266 kez okundu.

Bayan Etek Modelleri

Şıklığa önem veren bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında etek modelleri de yer almıştır. Bayanlar kılık kıyafete, modern hayata önem veren varlık olmuşlardır.

Etek modellerin de Değişim

Etek kimi zaman spor, kimi zaman klasik modellerle tüketiciyi etkilemiştir. Kot etek, deri etek, kumaş etek, uzun, kısa, renkli birçok modeli üretilmiştir. Mini etek modern bayanların favorisi haline gelmiştir. Uzun giyenler modern değil anlamı taşımamıştır. Çünkü çok şık uzun etekler de tüketiciye sunulmuştur. Tesettür giyimin de üretimine de birçok etek modeli girmiştir. Genç kuşağın da ilgisini çeken kıyafet türü olmuştur. Kumaş etek, ceket takımı gibi kombinler iş hayatın da bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kot etek, gömlek, spor ayakkabısı kombini ise sosyal hayatın spor kombini olmuştur.

Fiyat Karşılaştırması

Piyasa da sadece etek üreten marka yer almamıştır. Mağazalar da diğer bayan kıyafetleriyle kendine ayrılmış reyon da satışa sunulmuşlardır. Şık iş kıyafeti kombini yapılabilecek en iyi markalardan biri Fabrika olmuştur. Hem şık hem de modern tasarımlara yer vermiştir. Yüksek gelirli tüketiciye hitap etmiştir. Ortalama bir etek fiyatını 150 TL olarak belirlemiştir. Koton markası her kesim tüketiciye yönelik fiyatlar sunmuştur. Ortalama bir etek fiyatı 70 TL olarak belirlenmiştir. Tesettür adı altın da satış yapan Arya giyim uygun fiyatlar sunmuştur. Ortalama bir etek fiyatı 50 TL olarak belirlenmiştir. Bayanlar eteklerini şık çoraplarla da tamamlamışlardır. Gri, siyah, mavi kumaş etekler iş hayatı için en çok tercih edilen renkler olmuştur. Spor olarak ise kot etek tercih edilmiştir. Mavi markası kot etek üretimi ile tüketicinin talebini karşılamıştır. Etek bayanların dolabının vazgeçilmez parçası olmuştur. Şıklık bayanların en önem verdiği unsur olmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2