Kolda Çıkan Sivilceler İçin Maske

Kolda Çıkan Sivilceler İçin Maske
12 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

Kolda Çıkan Sivilceler İçin Maske

 

Sivilceler vücudun farklı yerlerinde çıkabilir. Görüntü olarak insanı rahatsız etmektedir. Bazen sivilceler kuruduğu zaman çıktıkları yer de leke oluşmasına sebep olmaktadır. Özellik ile bayanlar sivilcelerden ve sivilcelerin bıraktığı lekelerden oldukça rahatsız olmaktalar. Leke kalmasını engellemek için ve sivilceden bir an önce kurtulmak için maske uygulayabilirsiniz. Vücudunuz da kolunuzda sivilce çıkmış ise aşağıda yazacağımız maskeyi kullanın.

 

Kolda çıkan sivilceler için maske yapacaksanız bunun için gereken malzemeler, elma sirkesi ve üzüm sirkesi ve pamuktur. Elma sirkesini ve üzüm sirkesini karıştırarak daha sonra bu karışımı bir pamuk yardımı ile sivilcelerin üzerine sürerseniz sivilcenin kurumasını sağlarsınız. Böylece sivilce kuruduğu gibi iz de bırakmaz. Normal şartlarda da elma ve üzüm sirkesi tüketirseniz, sivilce oluşumunu engellemiş olursunuz. Çok yağlı yemek ve özellik ile bazı yiyecek maddelerini tüketmek sivilce oluşumunu arttırır. Bunlardan cips ve çekirdek başta gelir.

 

Özellik ile kolunuz da oluşan sivilcelerden kurtulmak için yukarıda yazdığımız sirke maskesini uygulayabilirsiniz. Basit bir malzemeden oluşan ve uygulaması da oldukça kolay olan bu maskeyi çok rahat bir şekil de uygulama imkânına sahipsiniz. Görüntüye çok önem verenlerin görmeyi en sevmedikleri olan sivilcelerden bu şekil de hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanız mümkün. Sadece kol değil eğer sırt bölgenizde de sivilce var ise bu maskeyi uygulayabilirsiniz. Bacaklarda da kullanımı sonuç verir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2