2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalinde mutlaka bir kabarık gelinlik modeli bulunmaktadır. 2018 kabarık gelinlik modelleri her vücut tipine uygun olarak, birçok model bulunmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta gelin adayının vücut tipine uygun bir gelinlik seçilmelidir. Göğüsleri küçük ve üst bedeni ince olan gelin adayları, üst bölümü drapeli olan gelinlikleri tercih etmelidirler.

Geniş bir bele sahip olan gelin adayları ise, eteğin arka ya da ön kısmından gelecek olan V şeklinde bir kesim ile daha ince görünüm elde edebilirler. Boyu kısa olan gelin adayları belden aşağıya doğru bollaşan gelinlikler tavsiye edilmektedir. Uzun boylu gelin adaylarına da belden biraz daha aşağıya doğru bollaşan kabarık gelinlik modelleri mükemmel bir görünüm sağlayacaktır.

2018 Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

2018 düz kumaştan yapılmış kabarık gelinlik modelleri 3450 TL den satılmaktadır. Bu gelinliklerin fiyatının yüksek olmasının nedeni orijinal ipek kumaştan yapılmasıdır. Bu tarz gelinliklerin avantajları zayıf göstermesi ve kolay giyimidir. Bu gelinlikler genellikle tek parça halinde olmaktadır. Bu sade görünümlü gelinlik modelleri görkemli takılarla süslenmesi tavsiye edilir.

2018 straplez gelinlik modelleri 2500 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. En çok beğenilen straplez gelinlik modelleri iki katlı etekli ve tül duvaklı modelleridir. Ayrıca 2018 tesettürlü gelinlik modellerinde straplez modeli de ilk defa kullanılmıştır. Gelin başı kapalı olarak, tek parça halinde üretilmektedir. Kapalı gelin adaylarının isteği üzerine üretilen straplez gelinlik modellerinin fiyatı da 4500 TL olması beklenmektedir.

2018 yılında beğenilere sunulacak olan kabarık dantel işlemeli gelinlik modelleri 2000 tl den başlayan fiyatla satışa sunulacaktır. Dantel işlemeli gelinlik modellerinde genellikle göğüs ve etek kısımlarında dantel bulunmaktadır. Bel kısmı ise, vücudu saran saten kumaştan dikilmiştir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2