2017 Dekolteli Gelinlik Modelleri

2017 Dekolteli Gelinlik Modelleri
Her genç kızın hayali olan gelinlik, yeni modelleriyle 2017 yılına da damgasını vuruyor. Gelinlik modellerine baktığımızda daha çok tercih edilen gelinliklerin dekolteli olduğunu görüyoruz. 2017 dekolteli gelinlik modelleri içerisinde göğüs dekolteli gelinlik, sırt dekolteli gelinlik ve göğüs ile bacak dekoltesinin bir arada kullanıldığı gelinlik modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu gelinlik modelleri kişilerin vücut tipi dikkate alınarak doğru bir şekilde kullanılırsa o zaman zarafeti yakalamak mümkündür. Şimdi bu gelinlik modellerine ve bu gelinlik modellerinin kimler tarafından kullanılması gerektiğine bakalım.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri
2017 dekolteli gelinlik modelleri içerisinde yer alan sırt dekolteli gelinlik modelleri özellikle yaz ve bahar mevsimlerinde yapılan düğünlerde daha çok tercih ediliyor. 2017 yılında sırt dekolteli gelinlik modellerine baktığımızda iki parçalı sırt dekolteler ve tek parça şeklinde bele kadar inen zarif taşlarla süslenmiş sırt dekolteler karşımıza çıkıyor. Sırt dekolteli gelinlik modelleri genç kızları düğünlerde daha şık ve zarif bir görünüme kavuşturuyor.

Göğüs Dekolteli Gelinlik Modelleri
2017 dekolteli gelinlik modelleri içerisinde yer alan göğüs dekolteli gelinlik modelleri ile de özellikle transparan göğüs dekolteli modellerinde şıklığı yakalamanız mümkün. Eğer boyunuz kısa ve biraz da balık etliyseniz sırt dekolteli gelinlik modelleri yerine göğüs dekolteli gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Çünkü kısa ve balık etli kişiler göğüs dekolteli gelinlik modelleri ile daha şık ve zarif durmaktadır. Göğüs kısmında Fransız tipi dantel olan gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz.

Bacak Ve Göğüs Dekoltesinin Bir Arada Olduğu Gelinlik Modelleri

Bacak ve göğüs dekoltesinin bir arada olduğu gelinlik modelleri en cesur gelinlik modellerindendir. Bu tür gelinlikler daha çok ince ve uzun boylu bayanlar tarafından tercih edilir. Bacak ve göğüs dekoltesinin bir arada olduğu gelinlik modellerini tercih eden gelin adayları, daha şık ve göz kamaştırıcı bir gelin olacaklardır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2