Kabarık Nişanlık Modelleri 2018

Kabarık Nişanlık Modelleri 2018
3 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 419 kez okundu.

Kabarık Nişan Modelleri

Evlenmeye hazırlanan her genç kızın düğün öncesi birbirlerine verdikleri sözün arkasından bunu aileleri ile nişanlaması gelenekseldir. Nişan töreni, bir bayanın gelinlik giymeden önce giyeceği abiye elbisedir. Bu özel günde çok güzel görünmek isterler. Nişanlık modellerinde 2018 yılında tıp ki çok eskilerde olduğu kabarık nişanlık modelleri ön plana çıkacak gibi görünüyor. Ama nişanlık modeli seçerken bazı önemli püf noktalar vardır. Bunlara dikkat etmemiz gerekir. Kabarık ve balo tipi olan kabarık nişanlık elbise modeline prenses model denir.

Doğru Nişanlık Modeli Nasıl Seçilir 

Eğer nişan gününüzde bir prenses gibi görünmek istiyorsanız dilediğiniz kadar kabarık olan modelleri seçmeniz önerilir. Kabarık modeller nişan elbisesinde en çok tercih edilen modeldir. Sebebi ise dar kesim bir nişanlık sadece abiye bir elbise görünümünde olup nişanı yapılacak genç kızın diğer misafirlerden fark yaratmasını önler. Nişanlık elbisenin siluetini belirleyecek olan seçtiğiniz etek kesimidir. kabarık bol kesim nişanlık elbise modeli daha çok belden kabarık basenleri ve kalçayı en iyi şekilde gizler.

Modacılar kabarık model nişan elbiselerin belden aşağısı oldukça kabarık olduğu için genellikle straplez bir yaka ya da V bir yaka ile sade olarak kullanılmasını öneriyorlar. Yani karşıdan bakıldığında hem aşağı tarafta hem üst tarafta bir kalabalık olduğu izlenimini vermemesi görüşün de hem fikirler. Üst taraf daha ferah ve boş görünürken alt taraf olduğunca coşabilir. Eğer biraz da aksesuar olsun diyorsanız. kabarık model nişanlıklar, bele kadar oturan modeller oldukları için üst bedende taş işlemeler şık olacaktır.

Kimler Kabarık Nişan Modellerini Tercih Etmeliler

Kabarık nişanlık modelleri özellikle kalça bölgesini gizlemek isteyen bayanlar için idealdir. Bu model bir nişan elbisesi ile kalça bölgenizi gizlerken belinizi vurgulayarak oldukça zarif bir görünümde olacağınızdan emin olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2