Pembe Gri Ev Dekorasyonu

Pembe Gri Ev Dekorasyonu
10 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

Pembe Gri Ev Dekorasyonu

Evinizin dekorasyonundan sıkıldınız ve tamamen değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman ilk olarak renk tercihinizi gözden geçirmenizi ve mükemmel bir uyum içerisinde hoş tasarımlar çıkartmanıza yardımcı olacak pembe gri ikilisine göz atmanızı öneriyoruz. Ev sahipleri tarafından hem güzel bir dekor, hem de modern bir yaşam alanı için tercih edilecek renkler arasında ilk sırada yer alacak olan pembe gri renkler, sadece güzel bir görünüm sunmak için değil içinizi açacak hoş bir ev ortamına sahip olmanız için tercih etmeniz gereken renklerden olacak. Evinizin salon ve oturma odası başta olmak üzere çocuk odası ve yatak odasında da tercih edebileceğiniz pembe gri renkleri aynı zamanda isterseniz mutfak tasarımında dahi tercih edebilirsiniz.

Pembe ve Grinin Mükemmel Uyumu

Salon dekorasyonu konusunda pembe ve gri renkler ile hazırlayacağınız bir kaç kombinden bahsetmek istiyoruz. Pembe ve gri renkleri kullanarak herhangi bir uzman yardımı almadan hazırlamak istiyor iseniz öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta renklerin aynı tonda olmasıdır. Pembe ve gri renkleri salon tasarımında kullanmak isteyen ev sahipleri için öncelikle duvar renginin gri olmasını ve seçilecek olan mobilyaların ise pembenin en koyu tonu ile grinin en güzel tonları ile hazırlanmasını sağlamaktır.

Pembe ve gri tonları ile kusursuz bir ev dekorasyonuna imza atmak istiyor iseniz duvar ve mobilyalar ile birlikte aksesuarları da en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Eğer mobilya seçer iken gri renkler ağırlıklı geliyor ise hemen pembe bir orta sehpa veya puf alarak takımı tamamlayabilirsiniz. Veya daha dikkat çekici bir aksesuar olarak Togo Style sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde gerek görünümü ile, gerekse de pratik görünümü ile salonların vazgeçilmez eşyaları oluyor bu sehpalar.

Pembe gri ev dekorasyonu konusunda oturma odası, çocuk odası ve yatak odasında ise tamane özgürsünüz. Çocuğunuz eğer kız ise duvar rengini pembe tercih edebilir mobilyalarınızı gri tonlarında hazırlayabilirsiniz. Eğer çocuğunuz erkek ise gri duvar rengi veya duvar kağıdı ile birlikte yine gri bir mobilya ile kombin yaparak şık abajur veya lambader ile tasarımı bütün haline getirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2