Dekoratif Çalışma Masası Modelleri

Dekoratif Çalışma Masası Modelleri
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 624 kez okundu.

Dekoratif Çalışma Masası Modelleri

 

            Çalışma odası birçok meslek sahibi insanın hayalidir. Yahut genelde hayal olarak da kalır. Ne yazık ki ortalama üç oda bir salon olan evlerimizde bir odamızı çalışma odası olarak ayırt edemiyoruz. Eğer iş yerimizde bir çalışma masamız var ise, bunu dekoratif bir şekilde seçip kendimizi çalışmaya teşvik edecek şekilde süsleyip düzenleyebiliriz. Gerçekten de hayalini kurduğumuz o şık masa bizim işlerimize daha çok odaklanmamızı sağlayacaktır. Tıpkı yeni bir defter aldığımızda onu o hevesle süslü püslü yazıp renkli kalemlerle süslediğimiz gibi.

 

Birçok bey deri sandalyeli, simsiyah üzerinde evrakları barındıran o ciddi çalışma masalarını tercih etse de biz bayanlar daha açık renklerde ki hoş masalardan hoşlanıyoruz. Kimi bayanlar son modaya uyup yuvarlak masaları beğense de benim şahsi görüşüm bu yuvarlak masaların kullanış açısından yoksun olduğu. Ne kadar dekoratif dursa da kare ya da dikdörtgen masalarımızın terini tutamaz. Masanın birkaç gözünün olması ve bu gözlerin gizli olması da benim en çok aradığım özellik. Piyasada böylesi mevcut mu bilmiyorum ancak mevcutsa oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

 

Bu masa sayesinde masa üzerinde dağınık eşyalardan kurtulmuş oluyoruz. Bu şekilde iş yerine gelen yaramaz çocuklardan da önemli belgeleri saklamış oluyoruz. Çalışma alanımız ister istemez artıyor. Daha ne olsun. Bir de bu çalışma masamıza uygun renk ve yapıda ki sandalyeyi eklersek takdire şayan bir çalışma masası sahibi olacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2