Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 481 kez okundu.

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

 

Çocuklarınızın odasını sevmesini ve kendini güvende hissederek o odanın kendi odası olduğunu anlayarak orada kalmasını, orada oynamasını ve rahatça uyumasını istiyorsanız, ‘Çocuk odası dekorasyon fikirleri neler olabilir?’ diye merak ediyorsanız, işte çocuğunuzun odası için dekorasyon fikirleri;

 

Öncelikle, alacağınız oda takımını çocuğunuzun beğenmesine izin verin ve ona bu konuda destek olun fakat kararı siz vermeyin. Küçük tavsiyelerde bulunarak onlara uygun olan odaları benimsetmeye çalışın fakat bunu hevesini kırmadan yapmaya özen gösterin.

 

Eğer bir oğlunuz varsa ve arabalarla oynamayı seviyorsa, odasında oyun oynayarak orayı daha çok sevmesi için ona araba ya da yol desenli bir halı alabilirsiniz. Bu yol desenli halılar üzerinde oğlunuz saatlerce oyun oynamak isteyecektir. Ona belki bir alet seti ve masası alarak arabaları ya da mobilyaları tamir ederek oyun oynamasına ve odasında eğlenmesine izin verebilirsiniz.

 

Kızınız var ise oyuncak bir makyaj masası ya da oyuncak bir mutfak dolaplı set oldukça işinize yarayacaktır. Böylece odasında bolca yemek yapacak, makyaj ve saç yapacak ve böyle saatlerce oynayarak odasını iyice benimseyip sürekli o köşeye gitmek isteyecektir.

 

Elbette ki bu tür oyuncakları seçerken onların da beğenmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden oğlunuz araba sevmiyor ise ona deniz desenli bir halı ve gemiler ya da tavandan sarkan uçaklar alabilirsiniz. Böylece odasında sürekli o beğendiği şeyi görmek isteyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2