2017 Salon Dekorasyon Fikirleri

2017 Salon Dekorasyon Fikirleri
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 609 kez okundu.

2017 Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon, her evin temel yaşam alanlarının başında gelmektedir. Gerek ailelerin bir arada zaman geçirdikleri, gerekse de misafirlerin ağırlandığı bölüm olduğu için dekorasyon açısından da oldukça önem verilmektedir. Salon için pek çok kişiden, uzmandan veya televizyon programlarından fikir alabilirsiniz. Ancak ne kadar fikir alırsanız alın öncelikle buranın kendiniz için bir yaşam alanı olduğunu bilmelisiniz ve dekorasyon konusunda o şekilde hareket etmelisiniz. Hemen 2017 yılında ön plana çıkacak dekorasyon fikirlerine göz atalım.

Salonunuz için öncelikle duvar rafları almalısınız. Alacağınız duvar rafları hem aksesuarlarını yerleştirmek için, hem de salondaki dağınıklığı engellemek için en önemli öneri ve ayrıntıdır. Duvar rafı sayesinde hem ara sıra kullandığınız eşyaları burada muhafaza ederek dağınık görüntüsünden kurtulabilir, hem de aksesuarlarınızı sergileyerek daha işlevsel bir alan yaratabilir diğer alanlardan faydalanabilirsiniz.

Salon içerisinde yemek odası da kullanmak istiyorsanız tercih edeceğiniz mobilya yaşam ünitesi ve mobilyalar ile uyumlu olmalıdır. Bunu sağlar iken özellikle konsept mobilya takımlarını öneririz. Her mobilya parçası bir arada satılan ürünler salon içerisinde dekoratif bir görünüm sunar iken aynı zamanda uyumu da sağlayacak, hoş bir görüntü sunacaktır.

2017 salon dekorasyon fikirleri arasında özellikle renkli aksesuarların tercih edildiğini göreceğiz. Birbirinden şık ve farklı renklerin kombinasyonu ile hazırlanan biblolar özellikle modern yaşam ünitelerinin üzerinde rahatlatıcı ve enerji verici bir görünüm sunacak. Son dönemlerde özellikle aksesuar mağazalarında yer almakta olan renkli mumluk ve şamdanlar bu görünüm için ideal aksesuarlar arasında yer alacak. Tercih etmeniz evinize neşe de katacaktır.

Yeni sezon ev dekorasyon örneklerinde dikkat çeken ayrıntılardan bir diğeri de duvar için boya yerine duvar kağıdı kullanılması. Evlerin hem daha canlı, hem de daha modern görünmesini sağlamakta olan duvar kağıtları özellikle 3 boyutlu seçenekleri ile bizlere göz kırpıyor. Şık, gösterişli ve huzur verici bir duvar kağıdı tercih ederek salonunuzu pozitif enerji ile dolu bir yaşam alanına çevirmeniz mümkün. Özellikle size hitap eden, sizin sevdiğiniz ve huzur dolduğunuz objelerden oluşmasına özen gösterin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2