2017 Ev Dekorasyon Önerileri

2017 Ev Dekorasyon Önerileri
22 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

2017 Ev Dekorasyon Önerileri

Evinizi daha güzel ve daha modern bir yaşam alanına çevirmek istiyorsanız sizlere 2017 yılında uygulamanız gereken dekorasyon önerilerini sunmak istiyoruz. Birbirinden şık ve dikkat çekici ev dekorasyon önerileri hem evinizde huzur dolu zaman geçirmenizi sağlayacak, hem de işlevselliği ile rahat kullanım imkanı sunacak. Evinizi dekorasyon yapar iken sadece güzel görünmesine önem vermemelisiniz. Aynı zamanda seçeceğiniz mobilyaların kalitesi, işlevselliği ve yerleşimi de en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. İşte maddeler halinde evinizdeki bölümleri nasıl dekore etmeniz gerektiği konusunda öneriler;

  • Antre, evin en önemli bölümleri arasında ilk sıradadır. Ev sahiplerinin genellikle pek önemsemediği antreler eviniz hakkında ilk olgunun oluşmasını sağlıyor. Bu olguyu daha güzel ve aktif kılmak için dekorasyona antreden başlamalısınız. Antrenin aydınlık olmasına dikkat etmeli, büyük bir ayna ile olduğundan daha büyük ve geniş göstermelisiniz. Antre için seçeceğiniz avizenin büyüklüğünden çok gücü önemli olur iken ışık olarak da beyaz ışık tercih etmelisiniz.
  • Yaşam alanınız olan salonu dekore eder iken kalabalıktan uzak durmalısınız. Kabalık eşyalar salonun hem daha çirkin görünmesine yol açar, hem de ferahlığını alır götürür. Bu yüzden yaşam alanınız olan salonda ne kadar az eşya olur ise o kadar iyidir. Çok kullanılan salonda işlevsel mobilyaların tercih edilmesi gerekiyor. Son dönemlerde her işlevi ile dikkat çeken yaşam üniteleri çok trend. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Mobilyaların ve duvarların rengi ise pastel renklerden oluşmalıdır.
  • Oturma odasını daha ferah tutmak için olabildiğince az mobilya ve aksesuara yer vermelisiniz. Özellikle aksesuarlar için sadece duvar rafı kullanmanızı, aydınlatma için de spot aydınlatma tercih etmenizi öneriyoruz. Bu şekilde her noktaya eşit ışık gelmesini sağlayarak sağlıklı bir oturma alanına sahip olabilirsiniz.
  • Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için işlevsel mobilyalar ve mutfak dolapları tercih edin. Eğer mutfağınız küçük ise duvarları etkin kullanın. Duvar rafı ve duvara monte edilecek mutfak eşyaları hem sürekli olarak elinizin altında olmasını sağlayacak, hem kalabalığa yol açmayacak, hem de şık görünecektir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2