Yandan Asmalı Çanta Modelleri

Yandan Asmalı Çanta Modelleri
21 Mart 2018 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Yandan Asmalı Çanta Modelleri

1.Çanta İnsanın Kurtarıcısıdır

Bayanlar olarak çanta takmayı çok seviyoruz. Çünkü yanımızda küçük ve büyük birçok eşya taşıyoruz. İşte bu eşyaları taşımak için en ideal kıyafet çantalardır. Yandan asmalı çanta modellerinin tercih edilme sebebi kullanım açısından daha kolay olmasıdır. Bayanlar olarak kullanmak istediğimiz eşyaya en kolay bir şekilde erişmek istiyoruz. Bu yüzden arakadan takmalı çantalara ziyade yandan takmalı çantaların kullanımı daha rahattır. Ulaşmak istediğiniz her şeye anında elinizle kolay bir hareketle hemen erişebilirsiniz. Şu an yandan takmalı çanta modelleri olarak daha çok tüylü ve koyu renk tonlarına sahip türler tercih edilmektedir. Genellikle siyah ve koyu kahve tonlarının tercih edildiği şu an günümüzde bayanlar olarak daha çok yandan takmalı çanta kullanmaktayız.

2.Tercih Ettiğiniz Ton Sizi Yansıtmalı

Kullandığınız ve tercih ettiğiniz her eşya sizin karakterinizi yansıtır. Bu yüzden genellikle koyu ve siyah tonlarını tercih eden insanlar bunu daha çok koyu tonlar ile kombin ve birleşim yapmalıdır. Şu an günümüzün modası olarak daha çok desenli ve tüylü yani kürk tarzındaki ufak detaylar tercih edilmektedir.

3.Tercih Ettiğiniz Çanta Vücut Yapınıza Uygun Olmalıdır

Tercih ettiğiniz çanta sizin vücut yapınıza uygun olmalıdır. Eğer uzun boylu bir birey iseniz tercih ettiğiniz çanta büyük ve küçük olabilir. Ancak kısa boylu bir bireyseniz tercih ettiğiniz çanta boyutu genellikle küçük olmalıdır. Çünkü eğer kısa boylu birisi eğer büyük bir çanta kullanırsa dışarıdan hoş bir görüntü olmaz. İnsanlar vücut yapılarına göre çanta boyutu tercih etmelidir. Böylece daha şık ve rahat hareket edebileceğiniz bir ortam oluşturmuş olursunuz. Yandan takmalı çanta modellerinde genellikle modern kesimler tercih etmelisiniz. Ayrıca kullandığınız çantaların üzerlerini kendi zevkinize göre de kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin sizin için anlamı özel olan bir yapıştırma ya da küçük bir objeyi de kullanarak kullandığınız çantayı özelleştirmiş olursunuz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2