Bayan Etek Modelleri 2018

Bayan Etek Modelleri 2018
31 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.165 kez okundu.

Bayan Etek Modelleri

1.Etekler Her Dolapta Bulunan Kurtarıcılar

Bayanlar etekleri genellikle şık ortamlarda kullanmayı tercih ederler. Ancak değişen şu dünyada artık etekler spor olarak bile kombin edilerek kullanılabiliyor. Genellikle kısa yani mini etek tercih edilse de uzun etek tercih eden kesim de fazla. Ancak herkes kendi vücut yapısına göre giyerse şıklığı yakalayacaktır. Bu yüzden bayanlar öncelikli olarak yapması gereken şey kendi vücut yapılarına uygun etek modellerini tercih etmelidir. Örneğin uzun boylu bir bayansanız sizlere hem kısa hem de uzun etek yakışabilir. Ancak bazı uzun kadınlar genellikle uzun etek tercih etmektedir.

Uzun eteğin de boyu genellikle diz boyuna kadar ya da dizin altına kadar olan boylar tercih edilmelidir. Ancak kısa boylu bir bayansanız genellikle kısa yani mini etekler tercih edilmektedir. Çünkü boyunuz kısa olduğu zaman uzun bir tek giydiğinizde boyunuzu daha da kısa göstermiş oluyorsunuz hal böyle olunca da dışarıdan fazla hoş gözükmüyor. Bu yüzden etek tercih ederken genellikle kendi vücut yapınıza göre tercih etmelisiniz. Doğru bir tercih sizi hem rahat hem de şık olmanızı sağlar.

2.Tercih Ettiğiniz Etek Sizi Rahat Hissettirir

Bayanlar genellikle etek tercihlerini kendi rahatlıklarına pek önem vermeden tercih ediyor hal böyle olunca da etek giyerken bir sağa bir sola çekiştiriyorlar bu da dışarıdan hoş bir şekilde gözükmüyor. Bu yüzden özellikle etekleri tercih ederken bacak boyunuza ve kalça ölçümlerinize uygun eteği tercih edin. Bu yıl moda olarak her zaman ki gibi kısa etekler moda. Üzerisin de işleme detayları olanlar daha fazla tercih ediliyor. İşlemelerde genellikle kuş ve çiçek işlemesi olanlar.

Ayrıca deri etekler de tercih edilmektedir. Bordo ve siyah deri etekler bayanlar tarafından çok kullanılmaktadır, hatta gençler tarafından tercih edeni de fazla. Eteklerinizi genellikle mevsime uygun bir şekilde seçerseniz şıklık durumu olarak daha iyi değerlendirmiş olursunuz. Bu sene kadife etekler pek fazla moda değil gençler tarafından da fazla tercih edilmiyor. Deri ve işlemeli etekler göz önünde.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2