2017 Kırmızı Abiye Modelleri

2017 Kırmızı Abiye Modelleri

 

Kırmızı dişiliği ön plana çıkaran renkler arasında yer almaktadır. Her ten grubu ile uyum sağlayan renklerden biri olan kırmızı abiyelerin de vazgeçilmez rengidir. Kırmızı abiye kullanımı oldukça zordur. Kırmızı abiye kombinlerinde nasıl aksesuar kullanacağınız ve nasıl bir ayakkabı seçeceğiniz önemlidir.

 

Kırmızı Abiye Modeli

Kırmızı göze çarpan bir renk olduğundan dolayı mümkün olduğunca sade modellerde tercih edilmelidir. Bu nedenle simetri kesimleri çok olmayan daha düz kesim modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Kırmızı elbiseler ile dantel detaylarını ya da dekolte detaylarını kullanabilirsiniz. Dantelli kırmızı elbise seçimlerinde dantel rengi oldukça önemlidir. Çoğu zaman kırmızı elbiselerde siyah danteller tercih edilmektedir. Oysa kırmızı ve siyah her zaman birbirine yakışan renkler değildir. Bu nedenle eğer kırmızı elbiselerde dantel kullanılacak ise yine elbise ile aynı renklerden oluşan kırmızıların tercih edilmesi gerekmektedir.

 

2017 kırmızı elbise modelleri arasında sırt dekolteleri modeller oldukça ilgi görecektir. Bunun yanı sıra iki parçadan oluşan ve göbek dekoltesi olan modeller de yine 2017 de en çok tercih edilecek olan kırmızı abiyeler arasında yer alacaktır. Sert ve dik kumaşlardan oluşan vatkalı elbiseler de bu sezonun trendleri arasında yer alacaktır.

 

Kırmızı Abiye İçin Makyaj Ve Ayakkabı Seçimi

Kırmızı abiye elbiseler için ayakkabı tercihlerinizi açık ve ten renkleri tonlarında yapmanız doğru bir tercih olacaktır. Kırmızı elbiseler ile makyaj yaparken kimi zaman tereddüt yaşanmaktadır. Kırmızı renk olarak dikkat çekici özelliğe sahip olduğundan dolayı makyaj ve ayakkabı seçimlerinizin bir o kadar sade olması gerekmektedir. Kırmızı abiyeler ile kullanacağınız ruj daha çok ten renklerinde ya da şeftali tonlarında olmalıdır.

10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.153 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2